Старший державний виконавець державної виконавчої служби міста Житомира.
Прудиус Антон Олексійович
Головний спеціаліст юридичного сектору, секретар комітету з конкурсних торгів Головного управління капітального будівництва міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Семенченко Данило Володимирович
Помічник адвоката Печерської колегії адвокатів.
Троцюк Ніна Валеріївна
Асистент кафедри цивільного права і процесу Юридичного інституту Національного авіаційного університету. Заступник директора по роботі зі студентами.
Савiщенко-Цинцадзе Наталiя Едуардiвна
Юрисконсульт в Криворiзькому професiйному будiвельному ліцеї.
Шеремета Наталія Сергіївна
Провідний спеціаліст відділу легалізації об’єднань громадян, реєстрації інших громадських формувань та Всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування Департаменту легалізації об’єднань громадян, державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та інформагентств Міністерства юстиції України.
Юдіна Ірина Валеріївна
Судовий експерт сектору технічних досліджень документів та почерку Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України в м. Києві.
Домарацька Вікторія Вікторівна
Юрисконсульт апарату Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області.
Лебедєв Максим Олегович
Юрист юридичної фірми «Гвоздій та Оберкович».
Косуха Єгор Ігорович
Головний спеціаліст відділу нормативно-правової роботи юридичного управління виконавчого апарату Київської обласної ради.
Федорова Надія Ігорівна
Юридичний консультант ДП «Держпостачання».
Савіщенко Наталія Едуардівна
Юрисконсульт Київського регіону ТОВ «Астеліт».
Стіранець Олександра Миколаївна
Головний юрисконсульт юридичного відділу ПАТ КБ «Надра» (місто Вінниця).
Суботін Андрій Валерійович
Юрист юридичної фірми «Компетенц Тім».
Бережник Віктор Володимирович
Прокурор Овруцької міжрайонної прокуратури Житомирської області.
Брик Павло Станіславович
Слідчий СУ Центрально-Міського РВ КМУ України в Дніпропетровській області.
Воронюк Сергій Володимирович
Юрисконсульт юридичної служби приватного акціонерного товариства "Тернопільський молокозавод".
Мягка Катерина Миколаївна
Юрисконсульт комунального підприємства «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району»
Ничипоренко Оксана Андріївна
Помічник судді Бородянського районного суду Київської області.
Уницька Юлія Ігорівна
Начальник юридичного відділу Національної школи суддів України.
Федорак Олена Миколаївна
Інспектор Олександрійського МРВ КВІ УДПтС України в Кіровоградській області, старший лейтенант внутрішньої служби.
Форемний Дмитро Юрійович
Юрисконсульт ТОВ "КОНТРАКТНО-ДОСЛІДНИЦЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІННОФАРМ-УКРАЇНА"
Бродовський Євген Олександрович
Помічник судді Святошинського районного суду м. Києва.
Буряк (Подолянець) Альона Анатоліївна
Експерт відділу з управління венчурних фондів ТОВ "КУА" Агрі Капітал".
Павленко Олег Олександрович
Начальник відділу претензійно-позовної роботи Юридичної служби в Публічному акціонерному товаристві "Банк Петрокоммерц-Україна".
Савчук Костянтин Петрович
Державний виконавець відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві.
Чеботар Ольга Анатоліївна
Старший державний виконавець відділу державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві.
Ковальчук Ігор Володимирович
Юрисконсульт відділу юридичного забезпечення Головного управління МВС України в місті Києві, старший лейтенант міліції.
Колобов Євген Олегович
Оперуповноважений сектору Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Дзержинського РВ КМУ ГУ МВС України в Дніпропетровській області, лейтенант міліції.