10-12 липня 2024 року завідувачка кафедри теорії та історії держави і права Юридичного факультету НАУ Олена Макеєва взяла участь Літній школі професійного розвитку «Непозитивістська теорія права: проблеми методології та методики викладання», організатором якої є Міністерство освіти і науки України та Національний університет «Києво-Могилянська академія».
9 липня 2024 року на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у змішаному форматі відбувся Всеукраїнський форум “Незламні правничі школи України: підсумки реалізації, перспективи”.Одним із питань порядку денного було розгляд питання про створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація керівників закладів вищої юридичної освіти України» та прийняття установчого документу - Статуту.
9 липня 2024 року у місті Полтава відбувся Всеукраїнський форум керівників закладів вищої юридичної освіти, у рамках якого обговорено актуальні проблеми підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право». До роботи науково-комунікативного заходу долучилося понад 60 учасників, серед яких керівниця Юридичного факультету Національного авіаційного університету, д.ю.н., професорка, заслужена юристка України Ірина Сопілко.
5 липня 2024 року в.о. декана Юридичного факультету Ірина Сопілко прийняла участь у круглому столі на тему «Захист екологічних прав в Україні та світі», який проходив у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.
3-5 липня 2024 року завідувачка кафедри теорії та історії держави і права Юридичного факультету НАУ, сертифікований тренер Проекту HELP Олена Макеєва у якості експерта проєкту Ради Європи HELP (Human Rights Education for Legal Professionals) взяла участь у навчальному візиті від Ради Європи до міста Страсбург (Франція).
5 липня 2024 року в актовій залі Національного авіаційного університету відбулась урочиста подія – вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 081 «Право».
3 по 30 червня 2024 року керівниця Юридичного факультету, докторка юридичних наук, професорка Ірина Сопілко перебуваючи в науковому відрядженні у місті Варна (Республіка Болгарія) пройшла міжнародне стажування на напрямком «DIGITAL TECHNOLOGIES FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT (ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ І СТАЛИЙ РОЗВИТОК)».