Система менеджменту
якості університету

Новини та події

30.03.23
Здобувачі вищої освіти та аспіранти Юридичного факультету – учасники онлайн - тренінгу проєкту «Громада, вільна від насильства», реалізованому у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID

01

За сприяння психологині, тренерки Національної Тренерської Мережі, PSS координаторки в проєкті «LEAP» БО «БФ «АДРА Україна» з питань протидії домашньому насильству Нелі Тройчук, у рамках вивчення навчальної дисципліни «Протидія домашньому насильству в Україні» аспіранти, здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти зі спеціальності 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» разом з доцентом кафедри кримінального права і процесу, кандидатом юридичних наук, доцентом Іриною Літвіновою взяли участь в онлайн - тренінгу проєкту «Громада, вільна від насильства».

 
24.03.23
Інтерактивне заняття зі старшокласниками на тему «Правові механізми захисту прав неповнолітніх»

01

23 березня 2023 року доктором філософії, доцентом кафедри теорії та історії держави і права Юридичного факультету Іриною Варавою проведено інтерактивне заняття з учнями 11 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – юридичний ліцей» №2 ім. О.С. Паланського Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області на тему «Правові механізми захисту прав неповнолітніх».

 
23.03.23
Профорієнтація – як засіб самовизначення школяра

01

22 березня 2023 року старшим викладачем кафедри господарського, повітряного та космічного права Юридичного факультету Іриною Слободською проведено профорієнтаційний урок для учнів старших класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №238 Деснянського району міста Києва на тему «Правопорушення та відповідальність за них. Правова відповідальність неповнолітніх».

 

Опитування

Як Ви ставитесь до графіку відпрацювання занять?
 

Фотогалерея