Помічник юриста інформаційно-юридичної служби «Альфа».
Гарбуз Андрій Васильович
Помічник юриста ТОВ «Київська взуттєва фабрика «Київ».
Демчан Олександр Іванович
Секретар апарату Господарського суду Київської області.
Черненко Михайло Олександрович
Юрисконсульт юридичного відділу Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут автоматизованих систем у будівництві».
Макарова Анна Олександрівна
Юрист юридичного відділу Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.
Брагинська Олена Володимирівна
Юрист ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ-ФС».
Мороз Сергій Юрійович
Старший партнер Адвокатського об"єднання "Мороз, Торкаєнко та партнери", юристконсульт ТОВ "Експертна юридична служба" (2012 рік випуску).
Тарабанчук Вікторія Вікторівна
Державний виконавець відділу Державної виконавчої служби Подільського районного управління юстиції у місті Києві.
Костюк Іванна Іванівна
Головний спеціаліст Відділу нормативно-методичного забезпечення реєстрації та утримання пам’яток Управління музейної справи та нормативно-методичного забезпечення переміщення культурних цінностей Департаменту культурної спадщини та культурних цінностей Міністерства культури України.
Степанюк Євгеній Володимирович
Юрист (заступник директора) ТОВ "Шатило і Партнери".
Полончик Вікторія Едуардівна
Юрист філіалу компанії "ANTONIO BIAGGI" в м. Сміла.
Светлакова Катерина Олександрівна
Директор ТОВ "МК-Технолоджи".
Буткевич Яна Юріївна
Секретар судових засідань Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області.
Левицька Вероніка Юліанівна
Аспірант Національної академії державного управління при Президентові України.
Саварин Ігор Ігорович
Головний спеціаліст відділу територіального представництва управління регіональних представників з питань охорони культурної спадщини та переміщення культурних цінностей Департаменту культурної спадщини та культурних цінностей Міністерства культури України.
Стойка Василь Петрович
Слідчий слідчого відділу Ужгородського РВ УМВС України в Закарпатській області.
Тімчинська Інна Олександрівна
Провідний спеціаліст канцелярії управління забезпечення діяльності Судової палати у кримінальних справах Верховного Суду України.
Толста Наталія Олександрівна
Помічник директора з правових питань Міжнародного аеропорту Бориспіль.
Червінко Анастасія Юріївна
Керівник проектів та програм мережі ресторанів швидкого обслуговування "Fast Food Systems".
Яніцька Вероніка Сергіївна
Головний спеціаліст відділу технічної політики та інвестування Управління матеріального-ресурсного забезпечення Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення Міністерства культури України.
Зайчишин Віктор Володимирович
Спеціаліст I категорії відділу обліку судових документів управління забезпечення діяльності Судової палати з цивільних справ Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.
Левченко Євгенія Юріївна
Помічник заступника голови правління АТ "Ощадбанк".
Артеменко Павло Борисович
Головний спеціаліст Юридичного відділу Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.
Гончаренко Ірина Олегівна
Завідувач юридичного сектору Уманського управління Державної казначейської служби України.
Кравцова Анастасія Вікторівна
Секретар судового засідання управління забезпечення роботи другої судової палати Вищого господарського суду України.
Молодід Владислав Юрійович
Старший юрист, власник «Юридична фірма «Молодід і Партнери», Молодий правник року 2015.
Которобай Євген Станіславович
Голова Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Заступник завідувача відділу Конституційного Суду України.